Master HALL 3000
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Master HALL3000
Master HALL3000
17 006 - 22 423 Sk
Nájdených 11 záznamov (zobrazujem 1 až 11)
Cena vrátane DPH
Master HALL-3000 elektrický ohrievač-infražiarič
Výkon: 3kW, Napájanie: 230V
20 343 Sk
Stefo trade s.r.o.
Elektrický ohrievač - infražiarič MASTER HALL 3000
MASTER HALL 3000 pracuje na princípe vyžarovania sálavého tepla pomocou infračerveného žiarenia. Neohrieva priamo vzduch, ale predmety vo svojom okolí a až od nich sa ohrieva vzduch. Pocit tepla je okamžitý po zapnutí ohrievača. S výkonom 3 kW je vhodný do rozličných priemyselných a obchodných prevá...
OHRIEVACE.eu
Master Elektrický infražiarič MASTER HALL 3000
Výkon: 1,5 - 3 kW, Max. prúdový odber: 13 A, Napätie: 230V / 50 Hz, Rozmery: 550 x 340 x 640 mm, Hmotnosť: 12 kg
6 recenzií
Wolcat
Master HALL 3000 Elektrický infračervený ohrievač
Infračervený elektrický ohrievač MASTER HALL 3000 S podvozkom na jednoduchú manipuláciu. Je to najvýkonnejší infračervený ohrievač Master. Obsahuje 2 infračervené lampy s výkonom 1,5 kW, ktoré sa dajú zapínať nezávisle. Používa sa v poľnohospodárstve a na stavbách, na vykurovanie budov, garáží, do...
12 recenzií
Hahn-profi.sk
Infračervený ohrievač MASTER HALL 3000 3,0 kW
Infračervený ohrievač 3,0 kW
Obchod overený zákazníkmi
599 recenzií
Boukal - Stroje a náradie
Obchod overený zákazníkmi
1047 recenzií
Extranaradie.sk
Master HALL3000
Master HALL3000
2215 recenzií
Dalap.sk
Infračervený ohrievač Master HALL 3000 22526
Infračervený ohrievač Master HALL 3000
Zvaracky-Obchod.sk
Infražiarič Master HALL 3000
Infražiarič Master HALL 3000
Ak potrebujete lokálne navodiť rýchly efekt tepla, tento infražiarič je veľmi jednoduchou a účinnou voľbou. Môžete ho využiť v dielni, skladoch alebo v najrôznejších prostrediach, kde potrebujete zvýšiť tepelný komfort. Infražiarič má dva nastaviteľné výkonnostné stupne  so silou 1500 alebo 3000 W. ...
Najvykurovanie
Výkon: 1,5 - 3 kW 5.100 - 10.200 Btu/h 1.290 - 2.580 kcal/h Max. prúdový odber: 13 A Napätie: 230V / 50 Hz Rozmery: 550 x 340 x 640 mm Hmotnosť: 12 kg
17 recenzií
www.agi.sk
Master HALL3000 lacno a rýchlo + zadarmo Zatvárací nôž
Nejvýkonnejší infračervený elektrický ohrievač Master HALL 3000 vrátane podvozku. Priamotop Master HALL 3000 obsahuje 2 infražiarivky s výkonom 1,5 kW, ktoré je možné zapínať nezávisle. príjemné salajúce teplo rýchly rozjazd nespotrebováva kyslík žiadne prúdenie vzduchu alebo prach ohrieva bez zápa...